Dolgozz nálunk

Válogass nyitott pozícióink közül!

Ha szívesen jelentkeznél valamelyikre, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a karrier@classicgrill.hu e-mail címre vagy hozd be hozzánk személyesen az étterembe.

Konyhai kisegítőt keresünk!

Mit kínálunk?
  • kiszámítható bérezést főállásban
  • munkaszerződéssel
  • megbízható, leinformálható munkáltatónál
  • támogató csapatot

Szükséges végzettség:
  • nincs, azonban előnyt jelent, ha van tapasztalatod a munkakörben

Feladatok:
  • kézi és gépi mosogatás
  • takarítás
  • zöldség pucolás

Bérezés és juttatások:
  • 1400 Ft nettó órabér
  • 15 munkanap egy hónapban

Várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a karrier@classicgrill.hu e-mail címre vagy hozd be személyesen az éttermünkbe: Szeged, Széchenyi tér 5.
278127671_5236215719768489_4536752260272958993_n

Legyél a csapatunk tagja! Jelentkezz állásainkra az űrlap segítségével.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Kérdésed van? Írj nekünk, vagy hívj elérhetőségeinken!